اخبار

از تازه‌ترین مجموعه جواهرات گوچی رونمایی شد

از تازه‌ترین مجموعه جواهرات گوچی رونمایی شد

١٣ دي ١٣٩٦

گوچی، برند ایتالیایی تولیدکننده محصولات لوکس، به‌تازگی از مجموعه جواهرات خود رونمایی کرده که در آن موتیف‌های حیات وحش و گیاهان خودنمایی می‌کنند.


ورود برندهای طراحی لباس و پوشاک به دنیای طراحی جواهرات از نظر عده‌ای از منتقدان چندان جذاب نیست. برخی اعتقاد به تخصص‌گرایی و تک‌حوزه‌‌ای بودن کمپانی‌ها دارند اما به همان نسبت هستند افرادی که این اتفاق را فرخنده و مایه پیشرفت تلقی می‌کنند. آنچه مسلم است برای طرفداران این برندها این اتفاق، رخدادی خوشایند است و شاید این امر بیش از هر چیز دیگری اهمیت داشته باشد. کمپانی گوچی مدتی است که بخش طراحی و ساخت جواهرات و ساعت خود را راه‌اندازی کرده و موفقیت این برند، مجموعه‌های ارائه‌شده و فعالیت‌های سایر برندهای مشابه نشان از موفقیت برندهای حوزه پوشاک و لباس در بخش طراحی جواهرات دارد.


برند ایتالیایی گوچی در ادامه فعالیت‌هایش در حوزه جواهرسازی به‌تازگی مجموعه‌ای دیدنی را روانه بازار کرده است. این مجموعه با الهام از آیتم‌های سه مجموعه پیشین این برند به نام‌های جی‌جی رانینگ (GG Running)، لومارشه دِ مرویلز (Le Marché des Merveilles) و جی-تایم‌لس (G-Timeless) طراحی شده است. در طراحی این مجموعه از طلای زرد 18 عیار استفاده شده است. در کنار طلا که عنصر اصلی در ساخت این مجموعه است، از کانی‌ها و سنگ‌های قیمتی مانند مروارید، یاقوت، زبرجد هندی، آمیتیست و الماس نیز استفاده شده است. این مجموعه شامل دست‌بند، گردن‌بند، گوشواره، انگشتر و ساعت است. طراحان گوچی به گرایش‌های کلی این روزهای این برند وفادار مانده‌‌اند و استفاده از موتیف‌های حیات ‌وحش و گیاهان در این مجموعه نیز به چشم می‌خورد. زنبور، ستارگان و گیاهان نمادهایی‌اند که در مجموعه‌های پیشین این برند نیز به کار گرفته شده بودند و هم‌اکنون به سبک و سیاقی مدرن‌تر و زیباتر روی این قطعات خودنمایی می‌کنند.

عضویت در خبرنامه گــروه الف‌دال